W związku z prowadzonymi pracami remontowymi w budynku Starostwa Powiatowego w Lipnie przy ul. Sierakowskiego 10B informujemy, że na czas remontu do budynku przy ul. Nieszawskiej 8, przeniesione zostały następujące wydziały:12.05.2022

W związku z prowadzonymi pracami remontowymi w budynku Starostwa Powiatowego w Lipnie przy ul. Sierakowskiego 10B informujemy, że na czas remontu do budynku przy ul. Nieszawskiej 8, przeniesione zostały następujące wydziały:

12.05.2022

!!! INFORMACJA !!! 📣📣
W związku z prowadzonymi pracami remontowymi w budynku Starostwa Powiatowego w Lipnie przy ul. Sierakowskiego 10B informujemy, że na czas remontu do budynku przy ul. Nieszawskiej 8 (Powiatowe Centrum Przedsiębiorczości) przeniesione zostały następujące wydziały i komórki organizacyjne:
• Wydział Rozwoju, Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki – pokój nr 7,
• Biuro Rady – pokój nr 8,
• Sekretariat Starosty – pokój nr 5,
• Biuro Audytu i Kontroli – pokój nr 3,
• Inspektor Ochrony Danych – pokój nr 3.
Jednocześnie informujemy, że z wyżej wymienionymi wydziałami i komórkami organizacyjnymi możliwy jest jedynie kontakt osobisty lub e-mailowy. Kontakt telefoniczny z tymi wydziałami i komórkami obecnie jest niemożliwy. Zostanie uruchomiony po wykonaniu niezbędnych prac, o czym niezwłocznie Państwa poinformujemy.
Za utrudnienia przepraszamy!

metryczka


Wytworzył: Starosta Lipnowski (12 maja 2022)
Opublikował: Dariusz Baranowski (13 maja 2022, 09:00:25)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 116