KOMUNIKAT W SPRAWIE SPOSOBU ZAŁATWIANIA SPRAW W STAROSTWIE POWIATOWYM W LIPNIE16.03.2020

KOMUNIKAT W SPRAWIE SPOSOBU ZAŁATWIANIA SPRAW W STAROSTWIE POWIATOWYM W LIPNIE

16.03.2020

KOMUNIKAT W SPRAWIE SPOSOBU ZAŁATWIANIA SPRAW W STAROSTWIE POWIATOWYM W LIPNIE

 

W związku z wystąpieniem zagrożenia epidemiologicznego, gorąco zachęcamy Państwa do skorzystania z innych, niż wizyta osobista metod załatwiania spraw w naszym urzędzie, w tym w szczególności poprzez platformę usług epuap.gov.pl oraz wnioski przesyłane za pośrednictwem poczty tradycyjnej. Nasi pracownicy są także do dyspozycji pod numerami telefonów znajdującymi się w wykazie na stronach internetowych tut. Urzędu.


Biorąc powyższe pod uwagę, z dniem 16 marca 2020r. zmienia się (do odwołania) zasady przyjmowania petentów w Starostwie Powiatowym w Lipnie:


      Prosimy o bezwzględne stosowanie się do poleceń pracowników tutejszego urzędu oraz wszelkich komunikatów pisemnych w zakresie załatwiania spraw urzędowych.

Apelujemy do tych z Państwa, którzy obserwują u siebie objawy grypopodobne, a szczególności do tych, którzy wrócili z terenów objętych epidemią o wielką rozwagę i jeśli to możliwe rezygnację z wizyty w urzędzie.

Pragniemy poinformować, że w związku z zamknięciem szkół przewidujemy również znaczne braki kadrowe w naszym urzędzie, bowiem część pracowników zmuszona zostanie do wzięcia opieki nad dziećmi. Bez wątpienia wpłynie to na proces obsługi.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres poczty elektronicznej starostwo@lipnowski.powiat.pl lub telefonicznie 54 287 20 39.

Liczymy na Państwa zrozumienie. Wszyscy musimy połączyć siły, aby przetrwać ten trudny czas.

metryczka


Wytworzył: Starosta Lipnowski (16 marca 2020)
Opublikował: Dariusz Baranowski (16 marca 2020, 10:04:36)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 170